ÇEŞME AHMET MUSLUKLARI AÇTI

30 Mart seçimlerine az bir süre kala Şarköy’de adaylar seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyorlar.  

DSCF5390Şarköy’deki adaylardan en dikkat çekeni ise CHP’ den Şarköy Belediye Meclis Üyesi Adayı olan Çeşme Ahmet Gürol oldu.

Çeşme Ahmet adaylığı kesinleştikten sonra kendisi için seçim minibüsü hazırladı, sadece kendisine özel seçim şarkısı yaptırdı.

Her gün Şarköy ilçe merkezi, belde ve köylerde seçim minibüsü ile gezen Çeşme Ahmet’in seçim şarkısı halk tarafından çok beğenildi. Oyun havası şeklinde düzenlenen seçim şarkısını duyan halk oynamaya başlıyor.

Adaylığı ve seçim çalışmaları hakkında gazetemize konuşan CHP Meclis Üyesi adayı Ahmet Gürol “1951 Şarköy doğumluyum. Tekel Şarap Fabrikasında 6 yıl, Tekel Pazarlama Müdürlüğünde 20 yıl görev yaptım. 2002 yılında emekli olarak Şarköy Beşiktaş Taraftarlar Derneğinde 2 yıl sekreterlik, 2 yıl Müdürlük, 6 yılda Başkanlık yaptım. Şarköy sporda 8 yıldır yöneticilik yapmaktayım. Sporu ve gençleri çok seviyorum. Yeni yetişen gençlerin spor yapabilmeleri, kötü alışkanlıklara yönelmemeleri için her şeyi yap- maya hazırım.” dedi.

29 MART 2009 SEÇİMLERDE DSP ADAYI 350 OY ALDI BEN ÇEŞME AHMET 800 OY ALDIM

 DSCF5392  CHP adayı Çeşme Ahmet “Aday olduktan sonra ilk iş olarak bir minibüs kiralayarak bunu resimlerle giydirdim. Çanakkale’den müzisyen Kobra’ya 4 adet seçim şarkısı yaptırdım. Bu şarkılar halkımız tarafından çok beğenildi. Ayrıca afişler, tişörtler yaptırdım. Seçim çalışmalarımı ziyaretler yaparak sürdürüyorum. Ayrıca seçim şarkım youtube’de tıklanma rekorları kırıyor. Meclis üyesi seçildiğim takdirde telefonum halkıma 24 saat açık olacak. Şarköy’ü güzel günler bekliyor.Bundan önceki 2009 yerel seçimlerde DSP 1. Sıra belediye meclis üyesi adayı oldum Şarköy DSP Belediye Başkanı 350 oy aldı ben ise 800 oy aldım yine aynı secim kampanyası yaparak Partili partisiz Şarköy’de yaşayan hemşerilerimden destek bekliyorum bana secim boyunca yürü be çeşme Ahmet diyerek cesaret veren eşim Mukaddes Gürol’a yürü be enişte seni kim tutar arkandayım tam destek diyerek beni destekleyen baldızım Çiler Kayaalp’e sosuz  teşekkür ederim.Şarköy halkının, belde ve köylerimiz halkının desteğini bekliyorum. ” dedi.              

 

http://youtu.be/l-FLnn1PQxI

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Widgetized Section

Go to Admin » appearance » Widgets » and move a widget into Advertise Widget Zone